Díjaink

2023.12.17. Az értékes műtárgy

A II. Kőbányai Filmszemle keretein belül Egyesületünk önálló kategóriában, elismerő oklevelet kapott.

2021.09.04 Válaszúton / Crossroads

A film elnyerte a BUSHO filmfesztiválon a "Legjobb magyar fikciós rövidfilm díját!

2021. 08.

Bujtor István Filmfesztivál különdíja a Válaszúton című filmért.

2020.

Bukaresti Short Film Factory díjazása a Válaszúton című filmért.

2020.

Romániai Short to the Point Filmfesztivál zsűrije Cristopher Pászik részére a Válaszúton című filmben a nyújtott alakításért legjobb férfi főszereplő díját kapta!

2020.

65. Országos Függetlenfilm Fesztivál: A Független Film és Videó Szövetség és a Nemzeti Filmintézet a kitűnő színészvezetésért - Chilton Flóra Rendező - kategória díját kapta.

2020.

HÉT DOMB FILMFESZTIVÁL LEGJOBB KISJÁTÉKFILM a Válaszúton című filmünk, ami az Önismereti Filmes Műhelyünkben készült. A háromfős zsűrit Pokorny Lia, Rófusz Ferenc és Réz András alkotta Kisjátékfilm kategóriában az alábbi döntés született: I. Helyezett: Válaszúton - Rendező: Chilton Flóra

2020.

Az Életrevaló Egyesület és az Északi Támpont átvehette a Civil Díj 2020 oklevelét, amiért dobogós helyezést értünk el a Legjobb Együttműködés kategóriájában.

2020.

Válaszúton című film a kisjáték-film kategóriában első helyezést kapott az ARS SACRA FILMFESZTIVÁLON.

2020.

Bujtor István Filmfesztivál Válaszúton c. film dicsérő oklevelet kapott.A XI. Bujtor István Filmfesztivál zsűrije dicsérő oklevéllel ismerte el filmünket. Janisch Attila rendező, a zsűri elnöke indoklásában hangsúlyozta, hogy a nehéz sorsú, kriminalizálódott fiatalok érzékeny bemutatását, valamint a gyerekszereplőkkel való tehetséges, magas színvonalú együttmükődést kívánták méltatni az elismeréssel.

2019.

KB8 Film Production Ahogy én látom Rövidfilm Pályázat - A projekt különdíjat kapott.

2018.

Kaleidoszkóp Versfesztivál Versfilm kategóriában különdíjat kaptunk.

2018.

Országos Függetlenfilm Fesztivál dicsérő oklevelet kapott a "Hiába is hisztizel" című klip.

2018.

A 3. Magyar Klipszemle versenyfilmjei közé beválasztották a „Hiába is hisztizel” című klipet, helyezést nem ért el.

2018.

IX. Bujtor István Filmfesztiválon különdíjat kapott a Reziliencia és a Hiába is hisztizel című filmek.

2014.

Miniszteri elismerő oklevél az Emberi Erőforrások Minisztériumától. - A minisztériumi méltatásban kiemelték, hogy az elismerést a hosszú éveken át a Budapest és Pest megye területén élő, mentális, szociális vagy egyéb okok miatt veszélyeztetett és krízishelyzetbe került fiatalok körében kifejtett kreatív és lelkiismeretes megelőző munkánkért kaptuk.